Sıkça Sorulan Sorular

 

Ürün açıklamasında otomatik teslimat ibaresi bulunan ürünler sipariş sonrası otomatik olarak mail adresinize iletilmektedir. Otomatik teslimat olmayan ürünlerin teslimatı mesai saatleri içerisinde 15 dakika içerisinde mail adresinize iletilmektedir.

Aldığınız lisansların telafi / garanti süresi 2 gündür. Aldığınız tarihten itibaren 2 gün içinde lisansla alakalı bir sorun olması halinde değişim yapılmaktadır. Lisanslar etkinleştirildikten sonra bir sorun yaşanma ihtimali yoktur.

Minimum bakiye yükleme tutarı 500 TL’dir. Panelimiz herkese açık olduğundan dolayı tekli alımların önüne geçmek için belirlenmiştir.

Hayır. Yüklenen bakiyeleri iade alamazsınız. Bakiyeler ile sadece alışveriş yapabilirsiniz.

Lisans anahtarı tarafınıza teslim edilmiş ise iade hakkınız yoktur. Lisans anahtarı gönderilmeden iade talebinde bulunabilirsiniz. İade tutarınız bakiyenize eklenecektir.

ESD Lisans üzerinden yapacağınız tüm alışverişler Paraşüt Entegrasyon ile gün içerisinde otomatik olarak faturanız mail adresinize iletilmektedir.

ESDLisans 2017’den beri dijital platformlarda satış yapmaktadır. Fiziksel mağazamız bulunmamaktadır.

Mobil onay ile çevrimiçi onay arasında sadece etkinleştirme aşaması farkı vardır.  Çevrimiçi onaylı lisanslar anında etkinleşirken mobil onay lisanslar basit ve kolay bir işlem yaparak anakartınıza tanımlanıp etkinleştirilmektedir. Mobil onaylı lisansları etkinleştirirken telefon ile arama yapmanıza gerek yoktur. Microsoft API desteği sayesinde kurulum adımlarında iletilen websiteden onay kimliğinizi alabilirsiniz.